درباره ما :

امروزه علم با سرعت در حال پیشرفت است؛ پیشرفتی که باعث کشف محصولاتی جدید و نوین شده است که استفاده از این محصولات در زندگی امروزی بشر بسیار فایده دارد. اما بعد از مدتی استفاده از این تکنولوژی های پیشرفته، دانشمندان خطرات استفاده از این تکنولوژی ها را درک کردند و در راستای کاهش این خطرات شروع به مطالعات جدید برای استفاده بهینه از طبیعت کردند. زیرا طبیعت همواره در خدمت بشر بوده و خواهد بود. اين مسئله، بسياري از محققان را بر آن داشته است كه براي كاهش این خطرات و افزایش کیفیت زندگی به دنبال عناصر اصلی و اولیه ی حیات و کشف خواص آنها بروند. در این میان نمک طبیعی و اصل هیمالیا(The Original Himalayan Salt) از ارزش فوق العاده ای برخوردار است، این نمک اولین و قدیمی ترین ماده ی ضدعفونی کننده تاریخ بشر است.

شرکت آرمان توسعه هفت آسمان در سال 1394 اقدام به واردات محصولات سنگ نمک هیمالیا از کوه های هیمالیا واقع در کشور پاکستان نموده است. سعی این شرکت بر آن است تا با سهولت در اختیار قرار دادن این محصولات در اختیار هموطنان خدمت شایانی به جامعه بشری بنماید.

عرضه محصولات سنگ نمک هیمالیا در استان های تهران، مشهد، تبریز، مازندران و گیلان توسط نمایندگی اصلی انجام می گیرد و ارسال محصولات به استانهای دیگر از طریق پست و باربری امکان پذیر می باشد.

از جمله فعالیت های عمومی این شرکت در زمینه سنگ نمک هیمالیا عبارت است از :

عرضه محصولات در نمایشگاه بهاره کرج از 10 اسفند 94 لغایت 29 اسفند

عرضه محصولات در وبسایت خرید اینترنتی گلدتک

این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه سنگ نمک های هیمالیا، انجام امور فروش زنجیره ای فروشگاه های زنجیره ای اعم از تآمین کالا ، مدیریت اجرایی فروش و کلیه امور مربوط به آن را انجام میدهد و در رزومه کاری خود همکاری با شرکت هایی ذیل را دارد:

– صنایع کاغذ سازی نوظهور(نرمه)

– صنایع کاغذسازی حریر(گلدیس)

– صنایع غذایی مانا

– شرکت پاکنام بی بافت پارس

– شرکت بازرگانی جعفری(خرمای مروارید سیاه بم، کمپوت و کنسروهای دل، پیک، کرونوس، فارم کینگ و …)

– فروشگاه زنجیره ای پالادیوم

– فروشگاه زنجیره ای دی مارت