قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
1(5)
سنگ نمک هیمالیا
سپتامبر 28, 2015
5(1)
طراحی داخلی با سنگ نمک
سپتامبر 28, 2015

نمک خوراکی هیمالیا

2(3)
بلور نمک هيماليا چيزي فراتر از نمکهاي آشپزخانه متداول يا همان کلريد سديم است، اين نمک علاوه بر کلريد سديم، حاوي 84 نوع ماده معدني مي باشد. نمک هيماليا از معادن نمک کوهستانهاي کهن هيماليا گرفته شده است. نمک هيماليا يک نمک طبيعي و کامل است که ساختار کاملاً بلورين دارد و به همين دليل براي متابوليز آن هيچ انرژي اضافي صرف نمي شود و تنها نمکي است که تا کنون بعد از ميليونها سال با اين ويژگي ها روي کره زمين کشف شده است. نمک اصل هیمالیا بسیار لذیذ و خوشمزه بوده و طعم نمک های آشپزخانه را ندارد و به رنگ صورتی ملایم می باشد. این نمک را می توان برای طعم دار کردن غذاها استفاده کرده و آن را جایگزین نمک های متداول آشپزخانه کرد.

بلور نمک اصل و معدنی هیمالیا هیچ شباهتی به نمک های آشپزخانه متداول امروزی ندارد. بلور نمک اصل هیمالیا حاوی مواد معدنی ضروری برای بدن انسان می باشد. هرگاه بلور نمک اصل هیمالیا در آب حل شود محلولی سالم و با اثر درمانی موثر بر روی بسیاری از بیماری ها نظیر : آسم، سوریاس(نوعی بیماری پوستی)، روماتیسم، آرتروز، برونشیت، مشکلات سینوس، آکنه، زگیل، دردهای عصبی، نقرس، درمان گزیدگی نیش حشرات، ناراحتی های چشمی، عفونت گوش، گلو درد و ... به وجود می آید. مصرف خوراکی روزانه و حمام کردن با آن، از جانب پزشکان بسیاری در سراسر جهان توصیه می شود چرا که انرژی معادل انرژی اقیانوس را به بدن انسان میرساند و قادر است تا سموم بدن را جذب کرده و 84 نوع ماده معدنی اش را به بدن انسان ببخشد.

بسياري از مردم نمي دانند که نمک آشپزخانه سرشار از انواع مختلف مواد شيميايي است !!!!!! نمک آشپزخانه از 5/97% کلريد سديم و 5/2% مواد شيميايي مثل يد و ساير مواد جاذب تشکيل شده است. نمک آشپزخانه در دماي بيش از 648 درجه سانتي گراد خشک مي شود، اين فرايند ساختارهاي شيميايي طبيعي نمک را از بين مي برد. نمک امروزه در همه جا از جمله منازل، رستورانها و غذاهاي آماده به وفور يافت مي شود، در حاليکه فاقد هر گونه ارزش غذايي است. نمکي که تمام ساختار طبيعي اش را از دست داده و تبديل به کلريد سديم شده، بدن ما اين نمک را بعنوان سمي بيگانه مي شناسد.

نمک خوراکی اصل و معدنی هیمالیا حاوی عناصر و مواد معدنی مورد نیاز و ضروری برای بشر است. جذب و متابولیسم نمک هیمالیا بر عکس نمک های متداول آشپزخانه برای بدن بسیار آسان بوده و هیچگونه ضرری ندارد. حتی برای افرادی که مبتلا به فشار خون، مشکلات کلیوی، تیروئید و ... هستند. هنگامی که نمک هیمالیا با آب مخلوط می شود Sole حاصل میشود که سرچشمه حیات است و با آزاد کردن انرژی فوق العاده اش قادر است تا انرژی از دست رفته بدن، که علت اصلی بروز بیماری است را دوباره به بدن بازگرداند و آن را تا مدت 24 ساعت حفظ کند. تحقیقات پزشکی و علمی متعدد نشان می دهد که ترکیب نمک هیمالیا و آب تغییرات مفید چشم گیری را در عملکرد سیستم تنفسی، گردش خون، اندام ها، بافت ها، سلول ها و اعصاب به وجود می آورد. به گزارش بیماران خوردن محلول بلور نمک اصل هیمالیا و آب، باعث بهبود کیفیت خواب، افزایش سطح تمرکز و فعالیت ذهنی، کاهش وزن، افزایش انرژی، ارتقای سطح خودآگاهی و رشد چشم گیر مو و ناخن ها می شود.